Aktualitātes

Filmas "Freimis. Mārtiņš Freimanis" DVD

7. februārī izdota A. Krieva dokumentālā filma "Freimis. Mārtiņš Freimanis". Ziedojot 15 EUR ikvienam ir iespēja saņemt filmas DVD https://www.mff.lv/donate/project/10

vairāk

Filmas „Freimis. Mārtiņš Freimanis” seanss Rīgā un citur Latvijā

 

7. februāris Mārtiņa Freimaņa draugiem un cienītājiem vienmēr bijis mīļš datums, jo tā ir Mārtiņa dzimšanas diena. Pagājušo dzimšanas dienu Mārtiņa draugi atzīmēja viņa iecienītajā krodziņā Pieci Vilki, bet šogad plānots kas īpašs.

 

7. februārī plkst. 20.00 pirmizrādi Rīgā, kinoteātrī Splendid Palace, piedzīvos režisora Arvīda Krieva dokumentālā filma „Freimis. Mārtiņš Freimanis”, kurā apkopoti spilgti un emocionāli brīži no Freimaņa dzīves.

 

Režisora rīcībā ir unikāli videomateriāli, jo, dzīvojot kaimiņos, Mārtiņš viņam uzticējies vairāk – ne kā citiem žurnālistiem, reportieriem, kas par viņu rakstījuši. Ideja par filmas veidošanu režisoram bijusi jau sen, un daudzus gadus tika filmēta Mārtiņa dzīve visā tās daudzveidībā. Sadarbībā ar nodibinājumu „Mārtiņa Freimaņa fonds”, pagājušajā gadā tika vākti ziedojumi, lai realizētu ieceri par filmu. Un nu tā ir gatava!

 

Freimanis visu darīja ar vērienu. Tāpēc Mārtiņa Freimaņa fonds aicina uz filmas „Freimis. Mārtiņš Freimanis” Rīgas pirmizrādes pasākumu! Piedalīsies arī Mārtiņa draugi – Valters Frīdenbergs, skaistākās Freimaņa dziesmas popūrijā izdziedās koris Mūza (diriģents Guntis Cimiņš), bet kādu īpašu Freimanim veltītu muzikālu vēstījumu sniegs Aija Andrejeva.


Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs un http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/8936


Pēc filmas seansa būs iespēja savā īpašumā iegūt jauno A.Krieva dokumentālās filmas „Freimis. Mārtiņš Freimanis” DVD – ziedojot 15 EUR nodibinājuma „Mārtiņa Freimaņa fonds” labdarības mērķu realizēšanai.

 

Filmas "Freimis. Mārtiņš Freimanis" seansi:

11. februāris - Kandavas kultūras nams

13. februāris - Durbes kultūras nams

14. februāris - Madlienas kultūras nams

15. februāris - Tukuma kultūras nams

20. februāris - Jelgavas kultūras nams

21. februāris - Jaunpils kultūras nams

28. februāris - Dobeles pilsētas kultūras nams

1. marts - Kolkas kultūras nams

1. marts - Doles tautas nams

 

Salauztu sirdi gluži kā sagrieztu apelsīnu atpakaļ nesalīmēsi, to sataisa kokteiļos un izdzer svaigu. (M.F.)
Atbalstītāji