Aktualitātes

Filmas "Freimis. Mārtiņš Freimanis" DVD

7. februārī izdota A. Krieva dokumentālā filma "Freimis. Mārtiņš Freimanis". Ziedojot 15 EUR ikvienam ir iespēja saņemt filmas DVD https://www.mff.lv/donate/project/10

vairāk

Biedrība „Dzīvnieku atbalsts” un Alojas kultūras nams rīko labdarības akciju

28.februārī 16:00 Alojas kultūras namā notiks biedrības „Dzīvnieku atbalsts” un Alojas kultūras nama organizētā labdarības akcija. Tās laikā, ar Mārtiņa Freimaņa fonda atbalstu, demonstrēs režisora Arvīda Krieva dokumentālo filmu par sunītes Pepes saimnieku „Freimis. Mārtiņš Freimanis”, kurā apkopoti spilgti un emocionāli brīži no mākslinieka dzīves.


Pasākuma laikā būs arī biedrības „Dzīvnieku atbalsts” prezentācija par līdz šim paveikto, notiks iepazīšanās ar Alojas novada dzīvnieku patversmes iemītniekiem (dažus no tiem būs iespējams satikt klātienē), kā arī izsole, kurā savāktos līdzekļus ziedos mūsu patversmei.


Ieeja pasākumā būs par ziedojumiem. Palīdzēt gribētāji aicināti ziedot ne vien ziedojumu kastītēs un internetbankā, bet arī sagādāt dažādas dzīvniekiem nepieciešamas lietas – barību, segas, ķēdes, dažādus materiālus u.c.


Sirsnīgs paldies visiem labajiem cilvēkiem, kuri palīdz biedrībai paveikt iecerēto!


Konts ziedojumiem:

Biedrība "Dzīvnieku atbalsts"

LV87HABA0551038375337

 

Reģ.nr. 40008200316

Bija jautri ar jums Bet ir taču jāpaskatās Ko piedāvā debesjums (M.F)
Atbalstītāji