Aktualitātes

Filmas "Freimis. Mārtiņš Freimanis" DVD

7. februārī izdota A. Krieva dokumentālā filma "Freimis. Mārtiņš Freimanis". Ziedojot 15 EUR ikvienam ir iespēja saņemt filmas DVD https://www.mff.lv/donate/project/10

vairāk

Kas mēs esam

 

Nodibinājums Mārtiņa Freimaņa fonds uzņēmumu reģistrā reģistrēts  2011.gada 3.martā.

 

Fonds dibināts neilgi pēc izcilā mūziķa, dzejnieka un aktiera pāragrās nāves un tā mērķis ir uzturēt dzīvu Mārtiņa piemiņu, turpinot viņa iesāktos darbus.

 

Ideja par fonda izveidi radās Mārtiņa tuvākajiem draugiem, līdzgaitniekiem un skatuves kolēģiem.

 

„Mārtiņš bija atvērts un draudzīgs cilvēks, un tādi vēlamies būt arī mēs. Fonds palīdzēs tiem, kam palīdzība nepieciešama visvairāk - pamestiem dzīvniekiem, bāreņiem un bērniem ar nopietnām veselības problēmām. Dosim iespēju attīstīties un sasniegt savus sapņus jauniem mūziķiem, kā arī godināsim latviešu mūziķus par ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā.  Uzturēsim Mārtiņa piemiņu tā, kā viņš to būtu vēlējies. "

 

Fonda darbība aizsākās 2011.gada 11.martā, kad ar krāšņu koncertu arēnā Rīga tika godināta Mārtiņa piemiņa , kā arī savākti pirmie līdzekļi fonda tālākajai darbībai.

 

Mārtiņa Freimaņa fonds ir iespēja gan uzņēmējiem, gan privātpersonām kļūt par Mārtiņa domubiedriem, nesavtīgi ziedojot gan dzīves pabērniem, gan atbalstot jauno mūziķu pirmos soļus mūzikas pasaulē.

 

Dibinātāji

Elita Mīlgrāve

Guntars Račs

Ilze Freimane

Maija Kalniņa

Kārlis Būmeisters

Lauris Reiniks

Jānis Daugalis

 

Valde

Fonda valdē ievēlēti Kārlis Būmeisters, Elita Mīlgrāve un Guntars Račs

 

Mārtiņš Freimanis neliedza palīdzību nevienam, kas to lūdza - vai tas būtu grūtībās nonācis paziņa, vai svešs cilvēks uz ielas. Īpaši Mārtiņam rūpēja pamesto dzīvnieku liktenis, bērni, kam liegta vecāku mīlestība un jaunie mūziķi, kas tikai sper pirmos soļus mūzikas pasaulē. Iespējams, tas tāpēc, ka viņš zināja, kā tas ir, kad šķiet -  neesi vajadzīgs nevienam visā plašajā pasaulē, un cik būtiskas ir dzirdīgas ausis brīdī, kad sāk attīstīties talants.

 

Mēs, Mārtiņa Freimaņa fonds, turpinām un turpināsim mūziķa iesāktos labos darbus, rūpējoties par pamestiem dzīvniekiem,  bērniem ar veselības problēmām, bērniem un jauniešiem, kas dienas pavada bērnu namos un atbalstot jaunos mūziķus.

 

 

Nodibinājuma “Mārtiņa Freimaņa Fonds” reģistrācijas apliecība

MFF_reģistrācijas_apliecība.pdf

Lēmums par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu Nodibinājumam “Mārtiņa Freimaņa Fonds”

Lēmums_par_SLO_statusu_MFF.pdf

Ar viena cilvēka atkarību no otra ir tāpat, kā ar alkoholismu, izārstēt var tikai nelietojot vispār.(M.F.)
Atbalstītāji