Aktualitātes

Filmas "Freimis. Mārtiņš Freimanis" DVD

7. februārī izdota A. Krieva dokumentālā filma "Freimis. Mārtiņš Freimanis". Ziedojot 15 EUR ikvienam ir iespēja saņemt filmas DVD https://www.mff.lv/donate/project/10

vairāk

Bērni bez vecākiem

 

 

Latvijas bērnu namos mītošajiem bērniem ir viss, ko šajā situācijā viņiem var piedāvāt valsts - pajumte, izglītība un ikdienas iztika, taču ar to ir daudz par maz. Diemžēl nereti bērnunamu bērni tiek uzskatīti par sabiedrības atstumtajiem, minoritāti. Šī sajūta pārņem arī pašus bāreņus, liekot tiem justies citādiem, ar jau iepriekš noteiktu dzīves ceļu.

 

Bērnu nams nav zīmogs - tā uzskatīja Mārtiņš Freimanis.

 

Programmas „Tu esi viens no mums" ietvaros dažādi Latvijas mūziķi un citas sabiedrībā zināmas personības apciemos bērnu namus, sniegs tiem morālu atbalstu un uzmanību, aicinās piedalīties radošās nodarbībās, sniedzot iedvesmu, parādot, ka dzīvi katrs pats var veidot, kādu vēlas. Bērnu namos plānots demonstrēt filmu ar Mārtiņa Freimaņa piedalīšanos, kurā viņš stāsta par savu bērnību un iedrošina nepadoties. Katrs bērns ilgojas sajusties īpašs, vajadzīgs, un katra diena, kas pavadīta kā citādi, ārpus bērnu nama ikdienas, atstāj neizdzēšamas pēdas mazajā sirsniņā, un ietekmē arī cilvēka turpmāko dzīvi. 

 

Īpašu sadarbību Mārtiņa Freimaņa fonds ir izveidojis arī ar biedrību ,,Dižvanagi" Liepājas pusē. Biedrības vadītājs ir Mārtiņa Freimaņa tuvs draugs Ingars Gudermanis un tās aprūpē ir bērni ar īpašām vajadzībām. Ar MFF atbalstu ,,Dižvanagos" jau uzcelta nojume dažādām terapijas nodarbībām šiem bērniem, kas ļoti uzlabojis un atvieglojis nometnes darbību, un sadarbība vēl turpināsies.

 

Jautājumu vai ierosinājumu gadījumā lūdzam rakstīt info@mff.lv

 

 

 

Nojumes atklāšana bērniem ar īpašām vajadzībām "Dižvanagos"

Ķirbju svētki Dižvanagos

08.10. 2011 Ķirbju svētki "Dižvanagos"

08.10.2011. Mārtiņa Freimaņa fonds viesojās Grobiņas pagasta "Dižvanagos", kur risinājās sezonas noslēguma ķirbju balle. Ar MFF gādību uzceltā nojume lieliski noder arī kā skatuve!

vairāk

Laiks tāpat visu saliek savās vietās, bet vai tu varēsi pēc tam to visu atrast, - tas ir tikai laika jautājums.(M.F.)
Atbalstītāji