Aktualitātes

Filmas "Freimis. Mārtiņš Freimanis" DVD

7. februārī izdota A. Krieva dokumentālā filma "Freimis. Mārtiņš Freimanis". Ziedojot 15 EUR ikvienam ir iespēja saņemt filmas DVD https://www.mff.lv/donate/project/10

vairāk

Notiks labdarības koncerts „Tu esi mans draugs”

6.februārī, pulksten 19 ikviens interesents aicināts uz biedrības „Dižvanagi” un Mārtiņa Freimaņa fonda rīkoto ikgadējo labdarības koncertu „Tu esi mans draugs”.  Koncerts notiks Liepājas baptistu Pāvila draudzes baznīcā, Liepājā, Kuršu ielā 19.


Koncertā  piedalīsies Olga Rajecka, Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Valters Frīdenbergs, Karīna Tatarinova, Matīss Pavītols, Inese Kučinska, Edgars Pujāts, Zanda Štrausa, Maija Kalniņa, Normunds Kalniņš, Kaspars Boroduško, Haralds Drekslers, Jānis Daugalis, Dāvis Ābrams, Kaspars Kronpušs, Edgars Jānis Kārkliņš,  grupas "Tumsa" un "Crazy Dolls" un citi.


Koncerts „Tu esi mans draugs” notiks jau septīto reizi un tas ir kļuvis par neatņemamu tradīciju biedrības „Dižvanagi” dzīvē. Ierasti tas notiek gada sākumā, kad biedrības ļaudis aicina kopā savus draugus, sadarības partnerus, atbalstītājus un ikvienu interesentu, lai atskatītos  uz pagājušā gadā paveikto, pabūtu kopā un skaistā, muzikālā kopābūšanā iezīmētu veiksmīgu ceļu nākamajiem biedrības darbiem un mērķiem.

Šo tradīciju pirms septiņiem gadiem palīdzēja aizsākt mūziķis Mārtiņš Freimanis, kura iesākto šobrīd turpina Mārtiņa Freimaņa fonds. Tādējādi fondam ir izveidojusies cieša sadarbība ar biedrību „Dižvanagi”, kuras mērķis un ikdienas darbs ir palīdzība bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm.

Biedrība realizē apjomīgus un inovatīvus projektus, lai uzlabotu šo bērnu veselību un dzīves kvalitāti. Šobrīd biedrība gatavojas vērienīga mērķa sasniegšanai – atvērt Liepājā Neirorehabilitācijas bērnu atbalsta centru "Dižvanagi", kura darbība būs neatsverams pienesums bērniem un viņu ģimenēm visā Latvijā.


Ieeja koncertā pret ziedojumu. Ziedojumi tiks novirzīti biedrības "Dižvanagi" mērķu sasniegšanai. 

 

Koncertu atbalsta Rietumu Radio, viesnīca „Līva” un Liepājas pilsētas dome.

 

Vairāk informācijas par biedrību „Dižvanagi” atrodama www.dizvanagi.lv

Visvieglāk jau ir iegūt. Visgrūtāk – iemācīties piederēt.(M.F.)
Atbalstītāji