Aktualitātes

Filmas "Freimis. Mārtiņš Freimanis" DVD

7. februārī izdota A. Krieva dokumentālā filma "Freimis. Mārtiņš Freimanis". Ziedojot 15 EUR ikvienam ir iespēja saņemt filmas DVD https://www.mff.lv/donate/project/10

vairāk

Mārtiņš Freimanis amatieru foto redzējumā

 

Nodibinājums „Mārtiņa Freimaņa fonds” aicina ikvienu, kurš iemūžinājis Mārtiņu fotogrāfijās, iesūtīt labākās bildes uz e-pastuinfo@mff.lv līdz š.g. 31. augustam. Fotogrāfijām jāpievieno gads un vieta, kur tās uzņemtas, autora vārds un kontakti, kā arī neliels apraksts vai ar fotogrāfiju saistīts personīgs vēstījums. Fonds kopā ar biedrību SERDE izvēlēsies veiksmīgākās fotogrāfijas, kuras sadarbībā ar Aizputes novada Tūrisma informācijas centru tiks noformētas ceļojošā izstādē. Izstādes atklāšana plānota Freimaņa Mārtiņdienas svinību laikā Aizputes novada Tūrisma informācijas centrā.

 

***

Mārtiņa Freimaņa fonds darbību uzsāka 2011. gada 3. martā un turpina Mārtiņa iesāktos darbus. Tiek rīkoti piemiņas koncerti, fonda pārstāvji viesojušies bērnu namos, palīdzējuši dzīvniekiem patversmēs, atbalstījuši jaunos mūziķus un īpaši lielu atbalstu devuši biedrības „Dižvanagi” ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti. Ar vērienīgu koncertu Aizputes sporta hallē tika atzīmēta Mārtiņdiena, kas Mārtiņam bijusi svarīgāka par dzimšanas dienām. Četru fonda darbības gadu laikā izdots CD un DVD+BlyRay „Dzīve kā košums”, dzejas izlase „Cilvēks parastais un viņa dienasgrāmata”, kā arī A. Krieva dokumentālā filma „Freimis. Mārtiņš Freimanis”.


 

Aktuālie projekti: https://www.mff.lv/donate/projects

Es esmu kokosrieksts – ir jāsadauza piere, lai iztecētu piens.(M.F.)
Atbalstītāji