Aktualitātes

Filmas "Freimis. Mārtiņš Freimanis" DVD

7. februārī izdota A. Krieva dokumentālā filma "Freimis. Mārtiņš Freimanis". Ziedojot 15 EUR ikvienam ir iespēja saņemt filmas DVD https://www.mff.lv/donate/project/10

vairāk

Latvijas mūziķi apvienojas aicinājumam ziedot smagi slimu bērnu rehabilitācijai

 

Ar Mārtiņa Freimaņa fonda starpniecību Latvijā zināmi mūziķi – Kārlis Būmeisters, Aija Andrejeva, Valters Frīdenbergs, Olga Rajecka un citi – ir apvienojušies aicinājumā atbalstīt biedrības “Dižvanagi” organizēto rehabilitācijas programmu, kas sākusies jau 7. februārī. Programma tiks īstenota pusgada garumā, lai bērni ar īpašām vajadzībām varētu saņemt terapiju mājas apstākļos, taču tās īstenošanai trūkst nepieciešamo līdzekļu.


Kā norāda viena no fonda dibinātājām un valdes loceklēm Elita Mīlgrāve: „Mēs, Mārtiņa Freimaņa draugi un kolēģi, esam izvirzījuši mērķi – turpināt Mārtiņa aizsākto darbu, palīdzot tiem, kam tas nepieciešams visvairāk. Tāpēc jau vairākus gadus esam izveidojuši ciešu sadarbību ar biedrību “Dižvanagi”, kuri rūpējas par bērniem ar īpašām vajadzībām. Šajā reizē vēlamies atbalstīt biedrības organizēto mājas rehabilitācijas programmu. Redzot, ka programma ne tikai sniedz cerību vecākiem, kuri audzina bērnus ar īpašām vajadzībām, bet patiešām uzlabo šo bērnu dzīves kvalitāti, aicinām mūsu domubiedrus un citus cilvēkus iesaistīties ar savu ziedojumu.”


Kopējā summa, kas nepieciešama programmas īstenošanai pusgada garumā, ir 26000 EUR, no kuriem šobrīd ir piesaistīti tikai 7000 EUR. Programmas ietvaros vecāki saņem gan teorētisku, gan praktisku apmācību, lai savam bērnam pēc individuāli izstrādāta rehabilitācijas plāna turpinātu terapiju mājas apstākļos. Speciālisti attālināti turpina konsultēt ģimenes pusgada garumā, nepieciešamības gadījumā veicot izmaiņas rehabilitācijas plānā un pielāgojot to bērna vajadzībām.


 

Ziedotāju ērtībai fonds ir izveidojis atsevišķu projektu, kas atrodams fonda mājas lapas ziedojumu sadaļā. (https://www.mff.lv/donate/project/15) Programmā iesaistīto ģimeņu vārdā fonds jau iepriekš izsaka visdziļāko pateicību par atbalstu.

Laiks tāpat visu saliek savās vietās, bet vai tu varēsi pēc tam to visu atrast, - tas ir tikai laika jautājums.(M.F.)
Atbalstītāji