Aktualitātes

Filmas "Freimis. Mārtiņš Freimanis" DVD

7. februārī izdota A. Krieva dokumentālā filma "Freimis. Mārtiņš Freimanis". Ziedojot 15 EUR ikvienam ir iespēja saņemt filmas DVD https://www.mff.lv/donate/project/10

vairāk

18. jūlijā Straupes estrādē skanēs Mārtiņa Freimaņa dziesmas

Pārgaujas novads šogad 17. - 18. jūlijā svinēs otros novada svētkus. Straupes estrādē 18. jūlijā plkst.19:30 notiks koncerts, kurā skanēs Mārtiņa Freimaņa dziesmas. Tās izpildīs Pārgaujas novada pašdarbības kolektīvi un ciemiņi no Matīšiem, Ēveles un Limbažiem.

 

Koncerta ideja tika aizgūta Strenčos, kur pērn, 27. septembra vakarā, kultūras centrā skanēja skaistākās Freimaņa dziesmas labdarības koncertā „Dodiet man sirdi no mākoņiem”. Šis sirsnīgais koncerts bija pašu strencēniešu iniciatīva, ar vēlmi dot arī savu artavu dokumentālās filmas „Freimis. Mārtiņš Freimanis” veidošanai.

 

Straupes estrādē koncerts nebūs tik vērienīgs kā Strenčos, taču domājams, ne mazāk sirsnīgs un saviļņojošs, kā pašas Freimaņa dziesmas. 

Koncertā par ziedojumiem varš iegādāties Mārtiņa Freimaņa CD, koncertierakstu DVD, filmas „Freimis. Mārtiņš Freimanis” DVD, kā arī dzejoļu un nošu grāmatu. Par iegūto naudiņu Mārtiņa Freimaņa fonds varēs turpināt realizēt savus mērķus – sniegt palīdzību pamestiem dzīvniekiem; atbalstīt mūziķu, grupu un citu radošo personību muzikālo izglītību, izaugsmi un attīstību, kā arī godināt māksliniekus par īpašiem sasniegumiem un ieguldījumu latviešu mūzikā; palīdzēt bērniem bez vecākiem un atbalstīt  biedrību „Dižvanagi” Liepājas pusē – tās aprūpē ir bērni ar īpašām vajadzībām. 

 

 

Koncertā ieeja bez maksas. 

Tūkstošiem mazu debestiņu krīt no gaisa un sakrīt man kapucē. Es uzlieku kapuci galvā un esmu debesīs.(M.F.)
Atbalstītāji